SC/APC-SC/APC-3m BIELY 9/125 SX G657A2 - optický patchcord GOLD CLASS, Simplex, 9/125/3000, G657A2, PVC, farba opt. plášťa: biela, dĺžka 3m

SC/APC-SC/APC-3m BIELY 9/125 SX G657A2 - optický patchcord GOLD CLASS, Simplex, 9/125/3000, G657A2, PVC, farba opt. plášťa: biela, dĺžka 3m

optický patchcord GOLD CLASS, Simplex, 9/125/3000, G657A2, PVC, farba opt. plášťa: biela, dĺžka 3m

Import kód: 11HYU0169

Dostupnosť: .

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info