PLC MINI 1x8-G657A1-LC/PC-900u/1m - optický rozbočovač 1x8, G657A1, mini modul s 900u vláknom, LC/PC konektory, dĺžka kábla: 1m,

PLC MINI 1x8-G657A1-LC/PC-900u/1m - optický rozbočovač 1x8, G657A1, mini modul s 900u vláknom, LC/PC  konektory, dĺžka kábla: 1m,

optický rozbočovač 1x8, G657A1, mini modul s 900u vláknom, LC/PC konektory, dĺžka kábla: 1m,

Import kód: 07SIN0015

Dostupnosť: .

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info