PLC 1x16-G657A1-SC/APC-900um/1m PLAST BOX - optický rozbočovač 1x16, G657A1, SC/APC konektory, priemer kábla: 900um, dĺžka kábla: 1m, plastový box: 120*80*10mm

PLC 1x16-G657A1-SC/APC-900um/1m PLAST BOX - optický rozbočovač 1x16, G657A1, SC/APC konektory, priemer kábla: 900um, dĺžka kábla: 1m, plastový box: 120*80*10mm

optický rozbočovač 1x16, G657A1, SC/APC konektory, priemer kábla: 900um, dĺžka kábla: 1m, plastový box: 120*80*10mm

Import kód: 07SIN0028

Dostupnosť: .

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info