PLC MINI 1x6-G657A1-SC/APC-900u/1m - optický rozbočovač 1x6, G657A1, mini modul s 900u vláknom, SC/APC konektory, dĺžka kábla: 1m,

PLC MINI 1x6-G657A1-SC/APC-900u/1m - optický rozbočovač 1x6, G657A1, mini modul s 900u vláknom, SC/APC  konektory, dĺžka kábla: 1m,

optický rozbočovač 1x6, G657A1, mini modul s 900u vláknom, SC/APC konektory, dĺžka kábla: 1m,

Import kód: 07SIN0029

Dostupnosť: .

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info