CRT - PLC MINI 1x16-G657A1-SC/APC-900u/1m - optický rozbočovač 1x16, G657A1, mini modul s 900u vláknom, SC/APC konektory, dĺžka kábla: 1m,

CRT - PLC MINI 1x16-G657A1-SC/APC-900u/1m - optický rozbočovač 1x16, G657A1, mini modul s 900u vláknom, SC/APC  konektory, dĺžka kábla: 1m,

optický rozbočovač 1x16, G657A1, mini modul s 900u vláknom, SC/APC konektory, dĺžka kábla: 1m,

Import kód: 29NCP0003

Dostupnosť: .

Výrobca: CoreTel

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info