PLC 1x10-G657A2-SC/APC-2mm/1m PLAST BOX - optický rozbočovač 1x10, G657A2, SC/APC konektory, priemer kábla: 2mm, dĺžka kábla: 1m, plastový box: 100*80*10mm

PLC 1x10-G657A2-SC/APC-2mm/1m PLAST BOX - optický rozbočovač 1x10, G657A2, SC/APC konektory, priemer kábla: 2mm, dĺžka kábla: 1m, plastový box: 100*80*10mm

optický rozbočovač 1x8, G657A1, SC/APC konektory, priemer kábla: 2mm, dĺžka kábla: 1m, plastový box: 100*80*10mm

Import kód: 29NCP0006

Dostupnosť: .

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info