PLC 1x64-G657A1-SC/APC-2mm/2m/B PLAST BOX - optický rozbočovač 1x64, G657A1, SC/APC konektory, priemer kábla: 2mm, dĺžka kábla: 2m modrá farba, plastový box: 140*115*18mm

PLC 1x64-G657A1-SC/APC-2mm/2m/B PLAST BOX - optický rozbočovač 1x64, G657A1, SC/APC konektory, priemer kábla: 2mm, dĺžka kábla: 2m modrá farba, plastový box: 140*115*18mm

optický rozbočovač 1x64, G657A1, SC/APC konektory, priemer kábla: 2mm, dĺžka kábla: 2m modrá farba, plastový box: 140*115*18mm

Import kód: 29NCP0024

Dostupnosť: .

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info