MINI FTTx BOX 4+PLC MINI 1x4 + ADAPTÉR 4xSC/APC SM SX - optický vonkajší MINI box s kazetou (uchytenie na stenu) vybavený s opt. rozbočovač 1x4, G657A1, s 900u vláknom, SC/APC konektory a adaptérmi 4xSC/APC, Simplex, SM, zelený, uzamykateľné prevedenie

optický vonkajší MINI box s kazetou (uchytenie na stenu) vybavený s opt. rozbočovač 1x4, G657A1, s 900u vláknom, SC/APC konektory a adaptérmi 4xSC/APC, Simplex, SM, zelený, uzamykateľné prevedenie

Import kód: 29NCP0029

Dostupnosť: .

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info