FTTx BOX 16S+PLC MINI 2x8 + ADAPTÉR 16xSC/APC SM SX +zámok s kľúčikom + CLIP - optický vonkajší box s kazetou (uchytenie na stenu/stĺp) vybavený s opt. rozbočovačom 2x8, G657A1, 900u, SC/APC konek. a adap. 16xSC/APC, Simplex, vstup 2xPG13.5

FTTx BOX 16S+PLC MINI 2x8 + ADAPTÉR 16xSC/APC SM SX +zámok s kľúčikom + CLIP - optický vonkajší  box s kazetou (uchytenie na stenu/stĺp) vybavený s opt. rozbočovačom 2x8, G657A1, 900u, SC/APC  konek. a adap. 16xSC/APC, Simplex, vstup 2xPG13.5

optický vonkajší box s kazetou (uchytenie na stenu/stĺp) vybavený s opt. rozbočovačom 2x8, G657A1, 900u, SC/APC konek. a adap. 16xSC/APC, Simplex, vstup 2xPG13.5

Import kód: 29NCP0032

Dostupnosť: .

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info