PLC 1x2-G657A1-LC/APC-2mm/1m PLAST BOX - optický rozbočovač 1x2, G657A1, LC/APC konektory, priemer kábla: 2mm, dĺžka kábla: 1m, plastový box: 140*115*18mm

PLC 1x2-G657A1-LC/APC-2mm/1m PLAST BOX - optický rozbočovač 1x2, G657A1, LC/APC konektory, priemer kábla: 2mm, dĺžka kábla: 1m, plastový box: 140*115*18mm

optický rozbočovač 1x2, G657A1, LC/APC konektory, priemer kábla: 2mm, dĺžka kábla: 1m, plastový box: 140*115*18mm

Import kód: 29NCP0036

Dostupnosť: .

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info